Teadlik seksuaalharidus noortele

Koolitus on suunatud noortele, et nad saaksid edaspidi olla rohkem teadlikud seksuaalsusest, seksist ja kõigest muust, mis sellega seotud. Arutluse all on teemad, millest üldjuhul koolis ega kodus ei räägita.

Koolitus koosneb kahest osast:

1. Esimeses osas tuleb juttu meeste ja naiste anatoomiast, hügieenist, armumisest, armastusest, eneseväärikusest, vahekorrast, naudingutest, pornomaailmast, eneserahuldamisest, vaimsest tervisest ja mõtete mõjust enesetundele ning muudest põnevatest ning kõnekatest teemadest. Kõigest räägitakse ilma tabudeta, ausalt ja siiralt, just noortele kohaselt ning teemadest, mis neid kõnetavad.

2. Teises osas vastab Epp osalejate küsimustele. Küsimusi on võimalik esitada anonüümselt ehk panna need paberile kirja ja pausi ajal libistada küsimuste laekasse.

Mis on oodatav tulemus?

Noored, kes on enesekindlamad ja iseendast teadlikumad. Hirmud ja tabud seksi ümber kaovad. Areneb oskus enda piire kehtestada ja julgus öelda, mis meeldib, mis mitte. Tekib parem kontakt enda ja teistega ning austus ja lugupidamine nii enda kui teiste inimeste suhtes.

Koolitus on mõeldud noortele, kellel huvi seksi ja seksuaalste teemade vastu ja on valmis avatult loengut kuulama. Soovituslik vanus on individuaalne. Kuid pigem alates 14 eluaastast. Koolitus kestab kaks tundi ja maksumuseks on 30.- € osaleja kohta. Hind kehtib vaid juhul kui koolitus toimub Tallinnas Amare Luna stuudios graafikujärgsel koolitusel. 

Samuti olen valmis kooli tulema kui kool mind kutsub. Lisainfo saamiseks kirjutage info@amareluna.com 

Eritellimusega koolitustel on hind kokkuleppeline (sõltuvalt asukohast ja osalejate arvust).

"Selle koolituse läbi lihtsustan vanemate kasvatuslikku osa, mis puudutab seksuaalsust. Räägin noortele ausalt ja kergelt neist endist ja usun, et uus põlvkond saab läbi teadlikuma suhtumise vabaks ning nad suudavad murda selle aastakümneid tabuks peetud seksuaalmaailma ümber ehitatud müüri. Loodan, et nad võtavad sellest koolitusest endaga kaasa parima, et osata luua täiuslikum suhe iseendaga ja olla õnnelikud. Sina oled nr 1 ja kõik saab alguse meist endist!"    Koolitaja Epp Kärsin 

 

Registreerimiseks avatud sündmused

Momendil avalikuks registreerimiseks koolitusi / seminare sellel teemal ei ole. Liitu infokirjaga või vaata koolituskalendrist teisi koolitusi.